Zrozumienie automatów bębnowych i linii wypłat

Rolki i linie wygrywające regulują wypłaty wrzutowe i kombinacje wygranych. Klasyczne automaty składają się z trzech rolek i maksymalnie https://www.begambleaware.org 3 linii wypłat, podczas gdy ekskluzywne automaty składają się z 5 rolek i linii wypłat od 5 do 1024.

Kołowrotek może być określany jako koło lub bęben, który jest zamocowany pionowo na automacie. Każda rolka jest drukowana z symbolami, a zwycięska kombinacja jest uruchamiana przez dopasowanie każdego symbolu na rolce do wszystkich innych rolek na jednej linii wypłaty. W grze automatowej linie wypłat mogą być poziome, równoległe i zygzakowate, aby nagrodzić zwycięską kombinację. Zwycięska kombinacja jest przyznawana, gdy dopasujesz symbol z jednej rolki do wszystkich innych rolek na jednej linii wypłaty. Automat do gry nigdy nie przyzna zwycięskiej kombinacji symboli wyświetlanych na jednym bębnie. Oznacza to, że aby trafić zwycięską kombinację, każdy symbol z jednej rolki powinien połączyć się i dopasować do wszystkich innych symboli na wszystkich innych rolkach na tej samej linii wypłaty.

Zrozumienie automatów bębnowych i linii wypłat Na przykład, gdy gracz trafi więcej niż jedną zwycięską kombinację na jednej linii wypłaty, automat wideo nagradza tylko najwyższą kombinację wypłat. Ciekawą funkcją niektórych automatów do gier online jest funkcja bębnów bębnowych. Dzięki funkcji bębnowania bębnów, gdy gracz aktywuje zwycięską kombinację, bębny upadają i powodują zniknięcie wszystkich symboli na bębnach, a na bębnach pojawiają takie https://casinoonline777.pl/automaty-do-gry/ się nowe symbole, umożliwiając graczowi trafienie kolejnej zwycięskiej kombinacji. Dzięki tej funkcji gracz może uruchomić kilka zwycięskich kombinacji.

Automat do gry, który oferuje kilka linii wypłat, umożliwia graczom łatwe uruchamianie zwycięskich kombinacji, ale wypłata zostanie przyznana tylko aktywnej linii wypłat. Inne automaty do gry oferują obowiązkowe linie wypłat, przy których wszystkie linie są aktywne podczas gry.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *